Wypowiedzi przed Pannonia Ringiem

śro, 27 czerwca 2018 godz. 21:34:43 skomentuj motocykle
Tagi: wmmp

Paweł Szkopek

PAWEŁ SZKOPEK: - Przyjechaliśmy na Węgry walczyć o zwycięstwo zarówno w WMMP, jak i w Alpe Adria. Będziemy mieli mocną konkurencję, w tym Czecha Karela Hanikę, który w miniony weekend zdobył punkty w mistrzostwach świata WorldSBK, a niedawno do samej mety walczył ze mną o zwycięstwo w Poznaniu. To także pokazuje nasz wysoki poziom. Mój dostawca opon, Dunlop, przywiózł dla mnie na Węgry prototypowe ogumienie, a zespół przygotował świetny motocykl, dlatego mamy wszystko co potrzeba by wygrać.

PATRYK PAZERA: - Pannonia Ring to techniczny, zróżnicowany i dość wąski tor. Lubię ten obiekt i zawsze byłem tutaj szybki. Za nami udane pierwsze treningi. Mimo zmiennej pogody robimy postępy i liczymy na dobre wyścigi. Jesteśmy dobrej myśli i chcemy znów stanąć na pudle.

RADEK BRANDEBURA: - Dobrze znam i lubię Pannonię Ring. Wyleczyłem już całkowicie kontuzję kolana z poprzedniej rundy, a ostatnio intensywnie testowałem na torze w Poznaniu. Także na Węgry pojechaliśmy kilka dni wcześniej, aby wziąć udział w dodatkowych treningach i dobrze przygotować się do wyścigów. Póki co nasze tempo pozwala nam myśleć o walce o zwycięstwo w Pucharze Polski i taki też jest mój cel na ten weekend.