Laguna Seca 2018 - WSBK: Wypowiedzi przed Laguna Seca

wto, 19 czerwca 2018 godz. 14:05:56 skomentuj motocykle
Tagi: wsbk

Jonathan Rea

JONATHAN REA: - Laguna Seca to wspaniała impreza dla WSBK. Jestem podekscytowany, że tam jedziemy po Brnie, gdzie byliśmy bardzo mocni. Amerykańscy fani zawsze robią dobrą atmosferę, więc jeśli będzie dobra pogoda, czeka nas wspaniały weekend. Sam tor jest bardzo wymagający i musimy skoncentrować się w piątek w celu zrozumienia motocykla, który ma umożliwić nam wygranie.

TOM SYKES: - Jestem gotowy na Amerykę. Podróż do Stanów Zjednoczonych to przyjemność, a kibice są fantastyczni. Laguna Seca jest torem napompowanym adrenaliną. To krótki tor, bardzo wymagający i nie ma tam absolutnie miejsca na odpoczynek. Trzeba jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości.

CHAZ DAVIES: - Rywalizacja na Laguna Seca to zawsze fajne wyzwanie. To trudny tor z wieloma technicznymi elementami. Są szybkie zakręty, nawroty oraz Corkscrew samo w sobie. Ciężko o właściwe ustawienia motocykla, ponieważ zależy ci na stabilności, ale również na zwinności, więc trzeba szukać kompromisu. Myślę, że tor odpowiada mojemu stylowi jazdy. Bardzo lubię tam jeździć i nie mogę doczekać się powrotu na Panigale R.

MARCO MELANDRI: - Cieszę się z jazdy na Laguna Seca. To wspaniałe miejsce. Mimo, że awaria pozbawiła nas świetnego wyniku w Brnie, myślę, że jako zespół jesteśmy w doskonałej formie. Dowiedzieliśmy się wielu rzeczy i wierzę, że możemy być naprawdę szybcy. To jest dla nas dobry tor aby się odbić. Stany Zjednoczone zawsze dają mi pozytywne wibracje, więc nie mogę doczekać się powrotu na Panigale R i walki w czołówce.