Buriram 2017 - WSBK: Mówią po drugim wyścigu na Buriram

nie, 12 marca 2017 godz. 15:41:20 skomentuj motocykle

Jonathan Rea

JONATHAN REA: - To był najlepszy start sezonu w mojej karierze. Ważne jest, aby zmaksymalizować te punkty kiedy tylko możemy, ponieważ tak budowałem moje mistrzostwa w przeszłości. Kiedy możemy wygrać upewniamy się, aby do tego doprowadzić. To dobry początek i czuję się komfortowo na motocyklu. Wykorzystaliśmy ustawienia z Phillip Island i zadziałały. To jest niespotykane i czuję dobrą więź z tym motocyklem. Nadal istnieją pewne obszary, które musimy poprawić na nadchodzące wyścigi i Kawasaki ciężko nad tym pracuje.

TOM SYKES: - Zwycięstwo nie było dzisiaj w zasięgu, ale drugie miejsce tak, więc potrzebny był sprytny manewr na koniec. Widziałem, że Marco ma pewne ograniczenia, więc na ostatnim okrążeniu wiedziałem, że mam pewien margines. Był szybszy ode mnie w krętej sekcji przed ostatnim zakrętem, więc poskładałem całe okrążenie. Ostatecznie na moim ostatnim kółku było 1:33.7 co było moim najszybszym okrążeniem w wyścigu. Nadal musimy wyciągnąć trochę więcej z naszego pakietu. Powoli tam się dostaję. Zmniejszamy stratę, ale musimy popracować, aby to działo się szybciej.

MARCO MELANDRI: - To był dla nas dobry weekend. W tych trudnych warunkach, na nowym torze dla mnie, dobrze że byliśmy blisko czołówki. Zostałem wyprzedzony w obydwóch wyścigach w ostatnim zakręcie i to nie była idealna sytuacja, ale miałem problemy z hamowaniem od pierwszej sesji treningowej i nie było możliwości na bardziej agresywną jazdę w tym kluczowym zakręcie. Mówiąc to, zespół wykonał dobrą pracę. Nadal mamy pewne braki, ale są dobre pomysły i będziemy cisnęli na sto procent, aby dogonić naszych rywali. Liczę na to w Aragonii.