Marquez nie traci motywacji

pią, 30 grudnia 2016 godz. 08:31:43 skomentuj motocykle

Marc Marquez

23-letni Marc Marquez, zdobywca pięciu tytułów mistrzowskich, z czego trzech w MotoGP, w zaledwie przeciągu czterech lat, twierdz, że nie traci motywacji do walki o kolejne sukcesy.

Mogłoby się wydawać, że zawodnik ekipy Repsol Honda może czuć się już spełniony, ale Hiszpan zapewnia, że to dalekie od prawdy.

- Nie będzie ciężko, aby znaleźć więcej motywacji na sezon 2017, ponieważ  nakręcają mnie inni zawodnicy, którzy zmieniają producentów i nadal chcę ich pokonać - powiedział Marquez. - Yamaha będzie bardzo mocna, z obydwoma zawodnikami oraz Jorge na Ducati. Największym zagrożeniem będą dla mnie Vinales i Rossi lub Rossi i Vinales. Jest zbyt wcześnie, aby stwierdzić, czy Maverick będzie trudniejszy do pokonania niż Valentino, ale i tak jest już szybki.

- Wielu zawodników zmieniło producentów, ale nie wielu z nich spędziło całą swoją karierę w jednej fabryce. Teraz po prostu chcę być w Hondzie i wierzę Hondzie. W ciągu pięciu lat może znajdę coś innego, co będzie mnie motywowało, ale nie teraz - dodał.