Camier: To będzie trudny weekend dla wszystkich

czw, 11 października 2018 godz. 10:04:06 skomentuj motocykle
Tagi: wsbk, leon camier

Leon Camier | fot. Red Bull

Zawodnik Red Bull Honda - Leon Camier spodziewa się trudnej rundy WSBK w najbliższy weekend w Argentynie.

Mistrzostwa świata zadebiutują w ten weekend na San Juan. Żaden z zawodników nie ma danych o tym torze, więc przed zespołami pracowity piątek jeśli chodzi o ustawienia motocykli.

Camier znalazł dobry kierunek pracy nad motocyklem, podczas zawodów na Magny-Cours i liczy, że będzie kontynuował ten trend.

- Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie weekendu, znalezienie czasu okrążenia i pracę nad motocyklem w kierunku, w jakim poszliśmy we Francji - powiedział Camier. - Trzymam kciuki, że będziemy to kontynuowali. Oczywiście to jest nowy tor, więc trudno określić, jak będzie zmieniała się sytuacja z minuty na minutę.

- Dopóki nie rozpocznie się weekend, nic nie będziemy wiedzieli, ponieważ to nieznane miejsce dla wszystkich – dodał. - Jest wiele rzeczy do uporządkowania, biegi i elektronika. Nie ma żadnych punktów odniesienia, wszystkiego będziemy uczyli się podczas treningów. Nikt wcześniej nie jeździł na tym torze, więc zobaczymy jak tor będzie ewoluował, jaka będzie żywotność opon. Wszystko jest nieznane, to będzie trudny weekend, ale ta sytuacja tyczy się wszystkich.